Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem úprava termostatu

Dobrý den,
mám lednici bez mrazáku Liebherr UKS 5000 starší verze a nachladí na 4°C (měřena teplota vody ve sklenici po 24hod.) Termostat je samozřejmě nastaven na max.. Potřeboval bych docílit teplotu ještě nižší, třeba 1°C. Jak toho dosáhnout, třeba úpravou termostatu. Děkuji

Vidím, že jsi ještě " na vlákně" a tak Ti posílám ještě jednu možnost. Teď má kluk na Aukru ještě tenhle elektronický, dobře stavitelný a dokonce je i v krabičce. Pouze je potřeba jej napájet zdrojem 230V AC/12V DC, třeba tím napaječem pro předzesilovač TV antény. A máš možnost si nastavovat teplotu kdykoliv a přesně podle Tvých "technologických" požadavků.
A jeho kontakt zapojíš do obvodu spínání kompresoru, místo původního. A krabičku přilep mamutem na bok na lednici, z boku vyvrtej dovnitř dírku 5 mm a prosuň čidlo. Dírku pak zalep plastelinou.
https://aukro.cz/univerzalni-digitalni-termostat-s-led-displejem-6925273444?utm_source=rtbhouse&utm_medium=retargeting&utm_campaign=rtbhouse-retargeting