Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Škoda fábie 1,4 16/75kw chcípá

prosím vás chcípá mi auto .ujedu cc5km a najednou chcípne .nic to neukazuje a už to nenatočím .třeba až zatři hodiny ..Diagnostika neukazuje nic.Nevíte čím by to mohlo být.Jak se třeba projevuje závada na čidle klikovky nebo vačky .
Změna předmětu, původně: 3kody fábie 1,4 16/75kw chcípá (sHpy00n)

Kolik to auto už toho má za sebou? Není to nějaký zasloužilý maratonec s 300 00 km ?
Mělo to nějaké "podivné" problémy doteď nebo do toho stačilo lít benzín a měnit občas kapaliny?
Fabie neznám, myslím ale, že tenhle motor váhu vzduchu nemá... místo toho snímač tlaku vzduchu, resp. teploty - dobrý?