Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z čeho vyrobit mini bazén?

Zdravím,
chtěl bych na jaře udělat na chatě nějaký pidi bazén. Nejde mi o koupání a plavání, ale spíše takové zchlazení. Prostě bude hic, tak si se škopkem vlezu na 10 minut do vody a je klid. Moje představa je do 2 kubíků vody.
Nevíte, z čeho to vyrobit? Pořád googlím a takové nádrže nenacházím.
Možná mi poradíte nafukovací bazén, ale to nechci. Je to náchylné a bazén je plitký. Raději plošně menší, ale hluboké alespoň 80 cm.
Díky a těším se na nápady.

Vykop dieru, zaarmuj roxorom, zašaluj, zabetónuj alebo vymuruj po obvode úzkymi betónovými tvárnicami ktoré na záver pálenou omietkou, (cement s pieskom bez vápna), vygletuješ. Na záver omietku a podlahu po jej vytvrdení natri modrou farbou do exteriéru.

Na dezinfekciu proti riasam; Savo original, 1liter.

V zemi budeš mať zaručene a fest studenú vodu.

Alebo si zakop do zeme nejakú plastovú, 1.000 litrovú nádrž, ktorej urežeš po obvode dekel.

Jeden soused u nás má bazének od téhle firmy http://ekocis.cz/kruhove-bazeny, ale zvládla by to určitě každá, která tyhle bazény dělá. Jsou schopni rozměr upravit dle požadavků. Soused to má tak, že výška je nějakých 50 nebo 60 cm, poloměr možná 120 cm. Je to samonosné, jen posazené na zemi, výztuže jsou zvenku zakryté lemem až k zemi. Často k němu jezdí malá vnoučata nebo si tam jen sedne a dá si pivko. Taková lepší vana, údržba je jednoduchá, na zimu nic neuklízí, jen vypustí vodu...

Být tebou, tak si pořídím nějaký samostavěcí bazén- tzn. ten s nafukovacím kruhem po obvodu, ale zbytek je z docela bytelného materiálu- nějaká pevná guma dohromady s plastem + výztuhou uvnitř. Myslím něco takového: http://i-market.cz/1114-samostaveci-bazeny Děcka mají tento typ na zahradě už asi 5 let a pořád drží. Za tu cenu si myslím ideální řešení. Dají se sehnat různé velikosti.