Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z čeho vyrobit mini bazén?

Zdravím,
chtěl bych na jaře udělat na chatě nějaký pidi bazén. Nejde mi o koupání a plavání, ale spíše takové zchlazení. Prostě bude hic, tak si se škopkem vlezu na 10 minut do vody a je klid. Moje představa je do 2 kubíků vody.
Nevíte, z čeho to vyrobit? Pořád googlím a takové nádrže nenacházím.
Možná mi poradíte nafukovací bazén, ale to nechci. Je to náchylné a bazén je plitký. Raději plošně menší, ale hluboké alespoň 80 cm.
Díky a těším se na nápady.

Být tebou, tak si pořídím nějaký samostavěcí bazén- tzn. ten s nafukovacím kruhem po obvodu, ale zbytek je z docela bytelného materiálu- nějaká pevná guma dohromady s plastem + výztuhou uvnitř. Myslím něco takového: http://i-market.cz/1114-samostaveci-bazeny Děcka mají tento typ na zahradě už asi 5 let a pořád drží. Za tu cenu si myslím ideální řešení. Dají se sehnat různé velikosti.