Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Řezání do keramické WC nádržky

Ahoj, zkoušel někdo diamanťákem vyříznout do horní hrany wc nádržky (pod horní víko) otvor cca 3x3cm. Nepraskne celá nádobka? Nebo by to neměl být problém? Potřeboval bych do ní zapojit hadici cca průměr jak odtoková z pračky. Díky za názory.

Mám též keramickou WC nádrž s víkem a měl jsem jiný problém. Vlivem uzavřeného prostoru nad hladinou vody záchod splachoval pomalu - nebyl to ten správný "šplouch" pro spláchnutí. Na hraně nádržky jsem trpělivě a opatrně štípačkami "vykousal" otvor asi 4x2 cm. Nic neprasklo.