Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prurez vodice kabelu

Chci se zeptat, jestli vadi pro revizi, kdyz mam zasuvky v byte natazeny kabelem cyky 3cx1,5mm? Nejsou tam zadne velke odbery, tak jako kdysi u spotrebicu, dnes mame vse A+.

a v neposlední řadě jakého materiálu jsou vodiče

Tipoval bych měď

Průřez 1,5 jsem hodněkrát zažil v novostavbách, je to snad nějaký moderní styl úspory pár korun oproti 2,5.Ono to může být zásuvka jen na lednici, která se za pár let změní na zásuvku pro lednici, mrazák a sem tam žehličku či rychlovarnou konvici.