Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rucna pumpa na natah vody

Zdravim,

Potrebujem pumpu, ktora dokaze natiahnut vodu do nasavacieho cerpadla. Ide o to, aby som rucnu pumpu napojil na vytok cerpadla, par pohybmi natiahol vodu do nasavacieho potrubia (klapky uz potom vodu udrzia) , pumpu odmontoval a v kludne bez komplikacii cerpadlo zapol a fungovalo.
Kazdy kto zavodnoval nasavacku s dlhsim potrubim iste vie, ake nerocne je niekedy cerpadlo dostat do prevadzky.

Nejaky tip na dobru rucnu pumpu ?

Dakujem

Výrobci čerpadel si ulehčují práci a dodávají na trh nedokonalé výrobky. Nasávací pumpička by měla být samozřejmostí u každého čerpadla. Kdo si to zkusil, několikrát do roka zalévat čerpadlo nemožně malým, nevhodně umístěným a nevhodně tvarovaným otvůrkem, ví o čem je řeč. :-)