Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nesvítí lustr

dobrý den v ložnici mi praskla žárovka ale když jsem tam dal uplne novou tak nechce svítit mám hledat zavadu v cokolade nebo to muze byt neco horsiho dekuji

No některé žárovky mají trochu kratší závit nebo širší baňku,takže se musí hodně dotáhnout na spodní středový kontakt.Většinou stačí ten kontakt při vypnutém vypínači trochu přizvednout-izolovaným šroubovákem nebo zkoušečkou.Případně zkusit jinou žárovku.