Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zakopání zahradní hadice

zdravím, od studny mi vede přes pozemek hadice cca 10metrů do rozvaděče za zalévání, coulová tlustá zelená uvnitř zapletená.
. chci tu hadici zakopat cca 15 cm do země. z každé strany by mi čouhalo ven 10 cm. a to bych si napojil na studnu a na druhé straně na rozvaděč. na podzim propojení schovám na jaře zase vytáhnu. chci to schovat jen ať se mi to neválí po zemi, furt o to všichni zakopávají. přes zimu tam zůstane asi voda ale ničemu to nevadí, ne?

těch 10m... dal bych buď elektrochráničku(ten červený husí krk), nebo 5cm průměr HT potrubí. Těch 10m by mělo jít dobře protahovat. Akorát ten konec, který půjde dovnitř jako první, omotej dycky izolačkou, aby to o hranu nezadrhovalo.Takovou "kouli" na konci udělej. Netahej to ale modrým/žlutým/zeleným umělohmotným provázkem. RAději nějaký drát(něco jako je šňůra od vysavače. TAm je 2x0.75mm). Provázek časem přetrhneš(i když se zdá, že je pevný.Ale na tu délku 10m moc pevný není. To v rukách přetrhneš. Ani konopný motouz není kdovíco)