Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přibetonovat schodiště

Dobrý den mám na své novostavbě menší problém, zhruba před 3 lety jsem zabetonoval schodiště do patra ovšem po položení čistých podlah se ukázalo že bych všechny stupně potřeboval přibetonovat o 3cm.jde mi o to že se bojím aby se mi ta 3cm vrstva betonu časem neodloupala! stačilo by stávající schodiště něčím napenetrovat?nebo to budu muset vyztužit kari sítí?(s tím že bych schody navrtal a dal tam hmoždinky)
předem děkuji za rady Gregys

Jedná se o interiér a na schodech bude dlažba, proto bych je chtěl přibetonovat s tím že beton bude nejlevnější! Fintu s tím lepidlem jsem už slyšel ovšem nevěděl jsem jestli se tomu dá věřit! Myslíte že to je odzkoušené?

týmto spôsobom my jeden známy /ktorý už niekoľko rokov obkladá/ vyrovnal terasu od 1 cm do 3 cm a následne obložil vymývanou dlažbou v roku 2007, doteraz nič neodpadlo terasa nie je krytá a momentálne je na nej trocha snehu a drží
osobne som bol pri tom
proste trocha lepidla
betón z piesku 1 diel cementu 3 diely piesku