Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propadlá terasa před domem - Vyrovnání

Zdravím,
potřeboval bych poradit jak nejlépe a nejlevněji vyrovnat takhle propadlou terasu před domem. Je to propadlé už více jak 20let(od doby kdy tu jsme) Dále se to nepropadá.
Zatím mě napadla možnost vykopat stávající kameny/beton co tam jsou, největší prohlubeň vyrovnat zeminou na kterou dát vrstvu štěrku. Potom ještě jiná možnost, celé to vylít betonem(kterého máme docela dost).
Je to blbé, ale rád bych nějakou finančně nenáročnou možnost. Takže si nemůžeme najmout zedníky a dát jim volnou ruku.

Mockrát díky všem za rady, zasílám foto.

Co vyřešit odvodnění z místa, kde se voda sbírá a udělat na plochu novou terasu na terčích? Na terče můžete dát jak dlažbu tak prkna (dřevěná nebo dřevoplastová) a např. rektifikační terče Buzon mají nastavitelnou výšku i sklon, takže byste tím vyřešil šikmost podkladu i jeho nerovnoměrnou výšku. http://www.fasadyaterasy.cz/produkty/rektifikacni- terce-buzon
Ale uznávám, že to asi nebude nejlevnější řešení, což byl jeden z vašich požadavků.