Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem králičí pletivo

zdravím a prosím o radu. Chci obalit kořeny nově sazeného stroku(ovocného) do králičího pletiva, aby hryzci a hraboši, kteří na zahradě mám, neožrali či nepodhrabali kořeny....
Jaká velikost oka se dává?
Jak dlouho vydrží toto pletivo pokud je z černého drátu, aby to v zemi za čas se rozložilo?

děkuji

Já bych naopak použil nějaké obyčejné pletivo,které se za pár let rozpadne samo nebo pod rostoucími kořeny povolí.Ochrana je nutná u mladého stromku,starší už nesežere ani ten hryzec.A kdyby na něj měl chuť,tak se stejně pustí do těch kořenů prorostlých ven z toho balu.Ale zkuste se zeptat ještě v nějaké firmě,co se zabývá výsadbou vzrostlých stromů v ceně mnoha tisíc,ti už s tím budou mít zkušenosti,protože za to min.2 roky ručí.