Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krevní tlak

Z důvodu vyššího krevního tlaku jsem si koupil tlakoměr pro častější kontrolu.Asi 15x se změřím a baterie jsou pryč,nevíte prosím jakým zdrojem bych je mohl nahradit? Snad nějaký transformátor? předem děkuji za rady.

Mám Tensoval Duo Control od Hartmann /dostal jsem ho před dvěma lety k pod stromeček/ a v balení měl nějaké alkaline tužkové baterie High Power long life,co měly vydržet přes 1000 měření a skutečně to i tak reálně býti mohlo.Přesto jsem si k tomu po víc jak roce pořídil i originál adaptér za asi 400.