Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krevní tlak

Z důvodu vyššího krevního tlaku jsem si koupil tlakoměr pro častější kontrolu.Asi 15x se změřím a baterie jsou pryč,nevíte prosím jakým zdrojem bych je mohl nahradit? Snad nějaký transformátor? předem děkuji za rady.

Já bych začal u toho, že když už je značka tlakoměru tajná a typ baterií rovněž, alespoň vědět, kolik baterií v tlakoměru je a jakých. Dá se každý takový přístroj napájet libovolným zdrojem, který dává požadované Volty a Ampéry. Hledej Univerzální napájecí zdroj 3-12V ., nebo za cca250,- Verbatim AA/AAA + 2xAAA 1000mAh

napájet libovolným zdrojem, který dává požadované Volty a Ampéry. Hledej Univerzální napájecí zdroj 3-12V

tak na uvedenou radu bych nedal, no nedal ... u laciného krámu snad i ano, no kvalitenjší prístroj za tisíce napájet čínskou blbostí za 150 korun, riskovat že to zlikviduje,

ať si každý zváži

... :puff:

Mám Tensoval Duo Control od Hartmann /dostal jsem ho před dvěma lety k pod stromeček/ a v balení měl nějaké alkaline tužkové baterie High Power long life,co měly vydržet přes 1000 měření a skutečně to i tak reálně býti mohlo.Přesto jsem si k tomu po víc jak roce pořídil i originál adaptér za asi 400.