Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno odpovede pre amatera

Elektrike na jednej strane rozumiem a zaroven som uplne mimo.
Dlho mi vrta hlavou jedna vec:
budem brat do uvahy vystup nabijacky= cca 3.6V a 1A
Ak spojim + a - dojde k skratu (co sa pri tom stane nabijacke)
ale ak medzi + a - pripojim drot, ako je to napr pri nejakych vyhrievacich telesach tak sa drot zahreje ale k skratu nedojde, preco to tak je? ten drot ma hrubku presne nato aby sa iba zahrial a neskratoval? a pri takomto type zariadenia je aj najvacsi odber ked to je blizko skratu?

Odpovede sú určené k pôvodnej otázke vycucávajúceho konzumenta informácii zlodeja situovaného na konci rozvodnej siete zakončenej ohrevnou špirálou; jemne zaobalené "skatom" na konci vodičov.

Podpriemerne debilný degež má nepreberné prihšlie na Internete o ktoré zakopne....