Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výměna pojistkové skříňky v bytě

Dobrý den, prosím o radu, v bytě mám ohavnou rozvodnou skříňku, dva 10A a dva 16A staré tmavě hnědé velké jističe. Do skříňky vede 1F a PEN rozvod je tn-c. Koupil jsem novou skříňku rozdělal jsem ji, je to celé duté, nic tam není, jen nahoře jedna dělená svorkovnice, snad to má být PE a N píšou. Kam mám připojit fázi? Na té staré je kovová deska na fázi, ke které jsou namontovány jednotlivé jističe. To k tomu budu muset dokoupit ještě další svorkovnice? A všechny jističe propojovat drátama? To mě ten bakelitovej výlisek přišel sakra draho. Děkuji za každou radu.

Tomu se nejak rika, moment... ja uz to nekde slysel... Totalni rekonstrukce je ten spravnej termit! To nelze nez povazovat za vybornej napad, ale zase - chce to projekt, elektrikare a nakonec zrevidovat. A taky to neco stoji, CYKYna neni zadarmo a elektrikar chce nejaky penize, taky je z toho bordel a tak.
Ne nic, vymena "pojistkovy skrinky" je proste blbej napad. Bud to udelat poradne cely znova, nebo do toho nehrabat a udrzovat stavajici stav, nic jinyho nedava smysl.