Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výměna pojistkové skříňky v bytě

Dobrý den, prosím o radu, v bytě mám ohavnou rozvodnou skříňku, dva 10A a dva 16A staré tmavě hnědé velké jističe. Do skříňky vede 1F a PEN rozvod je tn-c. Koupil jsem novou skříňku rozdělal jsem ji, je to celé duté, nic tam není, jen nahoře jedna dělená svorkovnice, snad to má být PE a N píšou. Kam mám připojit fázi? Na té staré je kovová deska na fázi, ke které jsou namontovány jednotlivé jističe. To k tomu budu muset dokoupit ještě další svorkovnice? A všechny jističe propojovat drátama? To mě ten bakelitovej výlisek přišel sakra draho. Děkuji za každou radu.

ističe, spínče, stykače, ťahové vypínače IN/OUT 2x230V / 3x380V nie sú súčasťou rozvodnej kastne lebo nedokážeme odhadnúť odber spotrebičov. Velice sa za tento nedostatok ospravedlňujeme, pokúsime sa o spoluprácu s vedmou vybavenou čírou sklenou guľou, papagájom a kočkou za krkom....

Tomu se nejak rika, moment... ja uz to nekde slysel... Totalni rekonstrukce je ten spravnej termit! To nelze nez povazovat za vybornej napad, ale zase - chce to projekt, elektrikare a nakonec zrevidovat. A taky to neco stoji, CYKYna neni zadarmo a elektrikar chce nejaky penize, taky je z toho bordel a tak.
Ne nic, vymena "pojistkovy skrinky" je proste blbej napad. Bud to udelat poradne cely znova, nebo do toho nehrabat a udrzovat stavajici stav, nic jinyho nedava smysl.