Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zboží na dobírku ze Slovenska

Zdravím.Jde objednat zboží např telefon nebo notebook ze slovenského eshopu?Pokud ví někdo jak na to,tak dejte prosím vědět.Děkuji
urazky a vulgarity tu nemaji co delat - lock, ban (Kurt) (fleg)
Objednavat tovar z SK je blbost, vo vseobecnosti su totizto eshopy v CZ lacnejsie ako na SK, navyse vdaka objemu prepravy medzi statmi by sa to predrazilo pomerne dost o dopravu/ (fleg)

Já vás fakt nechápu.Proč se přiserete do tématu v kterém neporadíte ani hovno,ale furt musíte něco pindat.Opravdu se to snažím pochopit,ale nějak to není možné.Jediné na co jsem přišel je to,že vás to prostě baví,nasrat se někomu do tématu a tam ho srát a srát a srát...!!!