Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zboží na dobírku ze Slovenska

Zdravím.Jde objednat zboží např telefon nebo notebook ze slovenského eshopu?Pokud ví někdo jak na to,tak dejte prosím vědět.Děkuji
urazky a vulgarity tu nemaji co delat - lock, ban (Kurt) (fleg)
Objednavat tovar z SK je blbost, vo vseobecnosti su totizto eshopy v CZ lacnejsie ako na SK, navyse vdaka objemu prepravy medzi statmi by sa to predrazilo pomerne dost o dopravu/ (fleg)

loading...

Pokud máš zkušenosti s objednávkou vibrátoru (zřejmě pro tebe samotného),tak to mě zrovna nebere,ale proti gustu...?Nicméně mě jde o objednání toho co jsem napsal v původní otázce.Je vidět,že čteš položenou otázku opravdu se zájmem aby jsi mohl kvalitně odpovědět.Přesně jak je tvým zvykem.

Pokud někdo ví který eshop s elektronikou to umožňuje

Pokud je ti jedno jakej eshop, tak proč neobjednáš v ČR? Při objednání z jiného státu se více méně připravíš o možnost reklamace, ne že by to nešlo, ale... Pak už raději objednej na ebay za úplně jinou cenu přímo z Číny.

tak to máš potom chybu niekde v nastavení počítača,alza.sk/cz je rovnaká firma s jedným ústredným skladom,ktorý doručuje do sk/cz z jedného miesta do obidvoch republík,akurát je tam spozdenie 24 hodín pri dodaní,pokial je tovar na stránke sk a objednanie z cz a opačne,dopravu v cz zabezpečuje radiálka hradec králové a dhl....

Kurt, 11.07.2014 15:15
Jde to, pokud to daný e-shop nabízí.
Vyřešeno. :puff:

Je na tom něco nepochopitelného? Nejjednodušší asi bude si ty e-shopy projít, a zjistit, který to umožňuje, ne? Málokdo totiž bude objednávat ze zahraničí zboží, které může koupit i "v místě", už jen s ohledem na následný servis nebo potenciální reklamaci ;-).

Je tak těžké pochopit, že asi málokdo bude provozovat takové harakiri, tudíž asi nebude moc těch, co by postli nějaký konkrétní link? A je tak těžké, aby sis naklikal nějaké slovenské eshopy, prostudoval podmínky a eventuálně poslal mail s dotazem? Ačkoliv v tomhle případě by asi byla překážkou jistá jazyková bariéra, takže doporučuji i nějaký český shop s literaturou, zejména vzdělávací - konkrétně takový Slovník českého pravopisu by nebyl od věci ;-).

Bože.Co ty jseš za chlapa???Jdi raději olizovat svým mrštným jazýčkem další řiť.Nic k věci,ale slovní průjem si spustit musel,co?A upřímě.Kdybych chtěl prolejzat slovenské eshopy s tím abych tam našel jestli posílájí či neposílají do ČR,tak bych ten dotaz tady asi nedával ne?Z čehož vyplívá,že jsem to prolejzat nechtěl a čekal jsem,že se tady třeba najde někdo kdo o tom něco ví.Ovšem jsem také počítal s tím,že se sem přisere někdo jako je Kurt a jeho olizovač v tvé podobě a budou tu jen prudit a srát se do tématu o kterém vědí oba prd.

Já vás fakt nechápu.Proč se přiserete do tématu v kterém neporadíte ani hovno,ale furt musíte něco pindat.Opravdu se to snažím pochopit,ale nějak to není možné.Jediné na co jsem přišel je to,že vás to prostě baví,nasrat se někomu do tématu a tam ho srát a srát a srát...!!!