Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde vzlétnou vrtulník

DObrý den,mam menší problém s vrtulníkem bohužel nechce vzlétnout.Když jsem ho rozebíral tak jsem viděl že baterie je víceméně nafouklá a vydrží jen 1min když se všechny motory točí..Může to být baterii že nechce vzlétnout? Díky

Nemyslím, že by byla baterka zas tam moc nafouklá. Nicméně jestli vydrží jen minutu, bude v pekle. Měla by vydržet kolem 5ti minut. Jestli vrtulník nevzlétá, vem ho do ruky a pozoruj (při staženém rotoru na mininum - aby tě to nevzalo přes prsty) jestli se naklání listy při pohybu ovladačem. Vrtulník je sakra lehký a musí vzlétnout i na minimum proudu, aspoň se odlepit od podlahy.