Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde vzlétnou vrtulník

DObrý den,mam menší problém s vrtulníkem bohužel nechce vzlétnout.Když jsem ho rozebíral tak jsem viděl že baterie je víceméně nafouklá a vydrží jen 1min když se všechny motory točí..Může to být baterii že nechce vzlétnout? Díky

Zajdi do nějaké modelářské prodejny, tam ti tu baterku změří a případně nabídnou novou (vrtulník vem s sebou, ať se ti tam na něj kouknou, odkud jsi?). Co je to za vrtulník, kde byl koupený, jaké napětí má ta baterka, nějaké fotky by nebyly?

Nemyslím, že by byla baterka zas tam moc nafouklá. Nicméně jestli vydrží jen minutu, bude v pekle. Měla by vydržet kolem 5ti minut. Jestli vrtulník nevzlétá, vem ho do ruky a pozoruj (při staženém rotoru na mininum - aby tě to nevzalo přes prsty) jestli se naklání listy při pohybu ovladačem. Vrtulník je sakra lehký a musí vzlétnout i na minimum proudu, aspoň se odlepit od podlahy.