Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Řezání plastu

Dobrý den,

poradí mi někdo, jak co nejjednodušeji vyřezat díru do plastového boxu? Mám SAMLA boxy z IKEY a potřebovala bych v nich proříznout víka, kam bych si nalepila muší pletivo (na odchov tera zvířat). Plast nechci pálit, prý to smrdí a je to jedovaté. Koupila jsem si obyč řezací nože ze supermarketu, myslíte, že to bude stačit? Popř. uvítám nějaké praktické rady na co si dát pozor, děkuju.

ideální by bylo pokud by jste měla možnost zapůjčení oscilačního přístroje Fein a pod.Ale to nahřátí těch nožíků je také dobré.Ony ty plastové boxy jsou poměrně tenké a tak to půjde.Nahřejte to zkusmo aby se nůž do plastu ponořil.