Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno teče pračka

Ahoj. mám dotaz...včera když jsem prala tak mi začala téct pračka......z tohodle místa. Je tam ze spoda šroub, který nejspíš není dotažen a tudy teče voda.....http://www.edisk.cz/stahni/75573/51b006b298a0042de a950000.jpg_33.66KB.html. Myslíte že stačí jen dotáhnout šroub???nebo co tam je podtím????? že by z ničeho nic se povolil šroub??? Nevim jestli k tomu zavolaz servis nebo to zvládnu sama :-D

loading...

Veru, až budete znovu prát, dejte POLOVINU prášku, než obvykle a pokud pod pračkou bude sucho, změňte prášek za méně pěnivý, nebo dávkujte PŘESNĚ PODLE NÁVODU výrobce prášku - četla jste jej vůbec? Pro lepší, leč odpornou identifikaci lze také provést chemický rozbor uniklé kapaliny na běžně dostupném detektoru, jež sluje "jazyk". Pokud na to nemáte žaludek, dejte to olíznout návštěvě, nebo dětem. Podle křivosti šklebu pak provedete identifikaci: Silně odpudivá chuť a křivá huba, značí silný roztok prášku, vzniklý přepěněním a opuštěním pracího bubnu přepadem. Udivený výraz a vyjádření nechuti je pak známkou čisté vody - to je špatně. Musíte pračku zbavit kabátu a s aterkou v zubech vykoukat pachatele :-(.
Obrázek mi také nejde stahnout, zato to po mně chce, abych poslal placenou SMS. Doufám, že nejste spolumajitelkou serveru :?:
Utažení kteréhokoliv šroubku, který je přístupný bez demontáže ktytu pračky, nemá na její těsnost žádný vliv.

...me tekla pracka vrchem pres suplik proto, ze se casem ucpala trubka (praskem, kamenem)
co vede od supliku prasku k vane a voda nestihala stéct do vany dostatecne rychle
a proto dycky pretekla. Teklo to i hodne vnitrkem, takze bylo houby poznat kde to tece
a ja taky tekl, nez sem na to prisel:))