Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno teče pračka

Ahoj. mám dotaz...včera když jsem prala tak mi začala téct pračka......z tohodle místa. Je tam ze spoda šroub, který nejspíš není dotažen a tudy teče voda.....http://www.edisk.cz/stahni/75573/51b006b298a0042de a950000.jpg_33.66KB.html. Myslíte že stačí jen dotáhnout šroub???nebo co tam je podtím????? že by z ničeho nic se povolil šroub??? Nevim jestli k tomu zavolaz servis nebo to zvládnu sama :-D

...me tekla pracka vrchem pres suplik proto, ze se casem ucpala trubka (praskem, kamenem)
co vede od supliku prasku k vane a voda nestihala stéct do vany dostatecne rychle
a proto dycky pretekla. Teklo to i hodne vnitrkem, takze bylo houby poznat kde to tece
a ja taky tekl, nez sem na to prisel:))