Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mlýnek na maso

Zdravím všechny, a prosím o názor:
Uvažuju nad koupí el. mlýnku na maso a chtěl bych názor na využití zpětného chodu.
Má tato funkce, z vašich zkušeností, valný smysl? Nebo stačí jenom ochrana při zablokování?
Díky za názory.

Já mám doma starší verzi tohohle (je to profi stroj s 3f motorem, podařilo se mi získat vyřazený z restaurace):
[1359l.gif]
a žádnou takovou funkci nevede, co do něj hodíš, to semele :-). Má jen funkci zapnout/vypnout :-). Ve zpětném chodu nevidím nic, co by nějak mohlo pomoct. Ani to zablokování není nutně problém, stejně u toho stroje při chodu jsi, tak stačí případně vypnout. Mne se to povedlo jen jednou a to kostí.

Taková rada ke koupi, fakt na něm nešetři, jestli myslíš mletí masa vážně. Ty hobby srandy mají plastové převodovky, absolutně nestandardní nože i šajby atd. To už je lepší č.32 s vrtačkou :-)