Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Komentáře v dialogu v TV

Zdravím, vím že to není úplně správná sekce, možná i nevhodná poradna, ale já vážně potřebuji radu :-) Když si pustím televizi, je to filmů začleněn komentář, jako by pro nevidomé, například (renata vytahuje mobil, Joe udeřil Boba pěstí) a tak dále, prolezl jsem všechno nastavení televize, nedaří se mi to ale vypnout. Poradí někdo? Mám LG TV plazmu, nevím přesně typ záručák asi nenajdu.

Když nevíš ani typ televize (není náhodou napsaný někde vzadu na štítku?) a prolezl jsi všechna nastavení a nenašel, kde se "slovní popis obrazu" vypíná, tak se s tím asi budeš muset smířit. Na mé televizi LG se ta funkce česky jmenuje "popis zvuku".