Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Favorit - problém s elektrikou

Ahoj, přestaly mi fungovat na přístrojovce: otáčkoměr, palivoměr, teploměr, a taky neblikají blinkry. Kde mám hledat chybu? Začala mi svítit kontrolka dobíjení, zjistil jsem že jeden kabel co vede k + na baterce už drží jenom na vlásku, když jsem se ho dotkl tak upadl úplně a auto chcíplo. Dal jsem ho zpátky, normálně nastartoval ale nefungujou výše uvedené věci....díky za každou pomoc

Jeste upresneni...vystrazne blinkry blikaji,normalni nefunguji.Nejdou ani sterace. Pri otoceni klicku pred nastartovanim nesviti kontrolka mazani ani dobijeni...po nastartovani a ujeti cca 300m se rozsviti dobijeni.

Samozřejmě, je to totiž nesmysl. Neukostřený motor by byl "mrtvý", neběžel by ani startér.

Tohle bude problém ve spojích pojistkové skříňky, nebo je špatný kontakt v přístrojovém štítu. Je jasné že ti do části palubovky nejde proud. Je to karbec nebo BMM? Cvakne hlavní relé po zapnutí zapalování?