Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem laděny/sport vyfuk

ahoj mam golfa 2 benzin...chtel bych tam dat nejakou koncovku se zvukem jde o to ze mam stredni tlumič a koncovej tlumič kdyz sundam ten koncovej a dam tam ladenej bude nejakej zvuk..nebo musim nejak predelatten stred aby to bylo plne pruchozi k tomu ladenymu diky

Joj Lukáščenko... Sundej zadní tlumič jebni tam laděnej. Kup sportovní katalizátor. Jsou ze speciální žáruvzdorné nerez oceli, mají až o 30% větší průchodnost výfukových plynů a tepelnou odolnost než tovární katalyzátory, mají kvalitnější keramickou vložku, vnitřní části těchto katalyzátorů jsou více hladké bez záhybů pro lepší proudění, na výfukové sestavě to má nejpodstatnější vliv pro zvýšení výkonu vašeho vozu, jejich použitelnost je do 400 HP. Což na toho g2 :-D

Japonci prý mají problémy s elektromobily - jezdí tiše, chodci na to nejsou zvyklí a neuskakují dost rychle. Tak si vymysleli, že do elektromobilů budou montovat nějaké elektroakustické zařízení co bude imitovat zvuk spalovacího motoru. Co kdybys šel touhle cestou?

A co je divné? vrážet peníze do svého koníčka? Někdo miluje letadýlka a kupuje si pro mě nesmyslně modely letadel v hodnotách 10 tis.kč. Pro něj ale to má úplně jinou hodnotu ( letadýlka ) Někdo má letadýlko, někdo dělá na zahrádce a někdo tuzinguje golfa :-D

Já třeba jezdím v Oktávce. Ale dvojkovýho Golfa jsem měl taky. Nebylo to špatný auto, ale vzhledem k věku toho auta do toho výfuku nacpeš tolik peněz, jakou má cenu celý to auto. V tak starým krámu ti každou chvilku něco uhnije, upadne, ulomí, takový auto je vhodný akorát tak na veteránský jízdy. I když vůči Favoritům a Š120 je to ještě paráda.

Vyprdni se na laďák a buď rád, že ti to jede.
Když už ladíš vejfuk, tak máš už na tom alespoň pořádný kola? Tuning začíná od podvozku.

A nebo zadarmo 10kou vrtákem. I když ekonomika provozu už by byla někde jinde. Jediný, co můžeš udělat nejlevnější variantou je to, že koupíš zaadní laděný díl, dojedeš za žloutkem, ten to dá k šemíkovi na zvedák a žloutek nebo vajco ti to zavaří. Dále bych koukl po sportovním katalizátoru. Jak jsem již psal: Zlepší průchodnost plynů až o 30%, čimž ti i nějaká ta kobyla možná vrátí zpět. Navíc ten zvuk ti to taky udělá nějakej. Další věc bych udělal to, že bych odstínil sání studeného vzduchu a dal tam sportovní filtr( Do origo boxu ). Né celý kyt, ale misto puvodního dát jen sportovní. Když tam napleskáš hned svoji trubku a jinej filtr, může se ti drobně rozhodit váha a prostě by to mohlo jít po čase do květin. Sportovní filtr by prý měl přidat na kráse zvuku avšak motoru, ne výfuku a zase by se mělo drobně oživit. Navíc ten laďák, raději bych sehnal k němu i homologaci. Na STK by ho mohli požadovat. Navíc by mě zajímalo, proč by jsi dal pryč střední tlumič. Kdyby to udělal takto každej, co má laděný výfuk, tak si myslim, že by na emisniím pohořeli. Nehledě na to, že na STK tam uvidí místo tlumiče lešenářskou trubku. Možný je všechno, třeba jim to nevadí, známejch je dost :-) Nejlepší ale bude, že tam dáš laděnej vejfuk a před svárem ti to uhnije. ]:) Kup laďák dej ho tam a uvidíš. Když ti nebude stačit zvuk, kup rezonátor, nebo i když toto ne, kup Lambo Murcielago

Jo a hlavně nezapomeň s tím lítat ve dvě ráno po sídlišti. To nebude žádnej provoz a budeš moct mordovat jedničku na plnej knedlík. To bude zvuk jak hrom. Ale abys to slyšel ty, tak si budeš muset otevřít okýnka.

No u nás máme pár magorů, kteří s tím jezdí snad jen po sídlišti. Jinde to totiž nikdo neocení. Zvlášť na starejch šunkách co z nich opadávají rezatý plechy. Ale zvuk mají, to se musí nechat. Je to úžasný, když jedou čtyřicet (ono jim to o moc víc nejede) a kravál jak formule. A smrad a čoud, protože jezdí na toluen.