Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem laděny/sport vyfuk

ahoj mam golfa 2 benzin...chtel bych tam dat nejakou koncovku se zvukem jde o to ze mam stredni tlumič a koncovej tlumič kdyz sundam ten koncovej a dam tam ladenej bude nejakej zvuk..nebo musim nejak predelatten stred aby to bylo plne pruchozi k tomu ladenymu diky

A co je divné? vrážet peníze do svého koníčka? Někdo miluje letadýlka a kupuje si pro mě nesmyslně modely letadel v hodnotách 10 tis.kč. Pro něj ale to má úplně jinou hodnotu ( letadýlka ) Někdo má letadýlko, někdo dělá na zahrádce a někdo tuzinguje golfa :-D

Já třeba jezdím v Oktávce. Ale dvojkovýho Golfa jsem měl taky. Nebylo to špatný auto, ale vzhledem k věku toho auta do toho výfuku nacpeš tolik peněz, jakou má cenu celý to auto. V tak starým krámu ti každou chvilku něco uhnije, upadne, ulomí, takový auto je vhodný akorát tak na veteránský jízdy. I když vůči Favoritům a Š120 je to ještě paráda.

Vyprdni se na laďák a buď rád, že ti to jede.
Když už ladíš vejfuk, tak máš už na tom alespoň pořádný kola? Tuning začíná od podvozku.