Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plynový kotel Protherm turbo-všeobecně

Zdravim,
na začátku nové topné sezony jsem se snažil rozběhnout plynový kotel a přitopit si.

Problem:
kotel nastartuje, chvíli jde a plamen zhasne a hlásí to error-kontrolka zhasnutí plamene. vyresetuju ho zkontoluju tlak a doplnim vodu a radiátory odvzdušnim,stejný problem.

hledal jsem všude možná příčina vyměněná fáze není to ono.původní zásuvka 220V ten kotel již nenastartuje a prodlužovák z otočenou ho právě rozběhne ale jen na cca 10 vteřin.

další příčina vyměna regulačního ventilu provedena.

někdo stejný problem než zavolám technika?popřípadě radu co s tim?

INFO:kotel před rokem revize OK, plyn zaveden placen.

dík za odp.

Člověče, nezlob se na mne, ale podle dotazů soudím, že bys měl zavolat servis. Jakékoliv vlastní zásahy hrozí nehodou. Plyn bouchá a to tak, že strašně rád. Když tomu nerozumíš, zavolej opraváře. Já také nerozumím moderním autům a nestydím se ho odvézt do servisu.