Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno TV made in...

Ahoj,

možná vám můj dotaz bude znít hloupě, ale koupil jsem si televizor Thomson a funguje všecko v klidu, ale zezadu na štítku je napsáno made in poland.. Já jsem ani nenašel na netu, kterého státu je značka Thomson, předpokládám že poláku ne.. a že to tam vyrábí jen jako pobočný závod, teď je otázka jestli podle originálních technologických postupů či nikoli. Ví někdo odkud thomson pochází? Kamarád si zase koupil TV Grundig - psali německá kvalita a zezadu na štítku bylo made in Turkey - nemůže to být klamavá reklama?

Rok jsem pracoval u Prahy ve firmě, kde to fungovalo tak, že přijel kamion z Taiwanu, vyložily se díly, na montážní lince z toho agenturní Slováci sešroubovali počítač, na konci linky se na něj nalepily štítky HP a Assembly in Czech Republic a vyvezlo se to na Západ. Počítače pro tuzemsko se prý montovaly v Holandsku.