Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s domaci vodarnou

zdravím všechny.
prosím o radu.
Situace je následující. Čerpadlo po GO - Sigma SVA-32 2°
darling 100-proběhla výměna plovoucí zpětné klapky.
Při zalití čerpadla vodou čerpadlo není schopné nasát vodu ze studny -> výměna koše. následovalo další zalití čerpadla se stejným výsledkem.
Prosím o radu jak dále postupovat.

zdravím všechny čerpadláře. problém byl vyřešen.
Nakonec to byal přeci jen prasklá trubka v zemi. nyní vše v plastu. chyba byla u prosakujícího potrubí do kanálu, kde toto kovové zařízení dostávalo pěkně na prdel a nevydrželo. kanál byl též opraven. tak snad mě to už i přežije :)
všem přispívajícím děkuji za rady a tipy. pokud bych vám byl schopen s něčím pomoci, těším se na klávesnicovou spolupráci.

ještě jednou děkuji a ať to teče dovnitř a ne ven.