Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou koncovku výfuku na diesel?

ahoj. Chtěl bych se zeptat, jestli, když na starší diesel bez turba dám koncovku výfuku, Kvůli zvuku tak jestli to vůbec změní zvuk? Kámoš říkal, že se to prej naftou zacpe a nebude to mit zadnej zvuk, co myslite? A mam koukat na klasicky koncovky, nebo nejaky specialni pro ropaka? Diky moc

Nejsem příznivec žádného ověšování auta cingrdlátky (což ta koncovka je) a pentličkami. Největší ozdobou auta jsem já sám :-p. Mám akorát na bocích nalepené úmělohmotné lišty proti hovadům na parkovištích, aby mi to neomlátili dveřma když vytahují ven svoje zadky a nečuměj kolem. Jaký má význam ta koncovka, kromě parády? Pak je nejlepší ta kočka, je to aspoň vtipný nápad.