Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak dat repraky do auta,do tapecu,když tam není díra?

ahoj,tak potřebuju udělat díru do tapecu kufru nejsou tam,koupil jsem nové repraky a chci je tam dat.nevím ale jak. Teda mám představu. Prostě udělat díru dat repraky zasroubovat připojit na rádio a papa,ale cim a musim neco dodrzet?samozrejme chci kvalitni hudbu.je to klasickej tapec .s nářadím to není špatný.ale třeba takový nůžky na plech nemám,ty by byly i dobrý,ale nemám.nějakej nápad? Jakou mám udělat díru,když repraky mají 16.5 cm?díky auto mercedes benz 124

Mno, vpravo a vlevo mášmísta dost,Jen bych měl obavu z klapání toho víka lékárničky při hudbě DUC DUC. :-)
Lékárničku bych klidně hodil zatím do kufru, stejně tak, jak ji vozíme skoro všichni.Teď stačí odstrojit to pomyslný plato a nabídnout pohled pod něj......

A jaký máš ty repráky? Aby to skutečně pěkně hrálo (nemyslím dunění), tak to bude chtít do předních dveří, na palubku nebo sloupky výškáče + dozadu do plata. Ale dopředu dej určitě lepší než dozadu, vesměs v autě jezdí jeden dva lidi vepředu A samozřejmě čtyřkanálovej zesilovač.

To sice utáhne. Ale ten zesilovač bude mnohem kvalitnější, než koncový stupeň autorádia. Mám 50W repro Eyebrid, rádio Clarion, model z hlavy nevím a asi 15 let starý zesilovač Soundstream 4x60W. A s tím zesilovačem je ten zvuk naprosto někde jinde, než když jsem to dřív provozoval jen s autorádiem. Ještě bych dodal, že poslouchám rock a žádný tuc tuc a nepotřebuju to solit tak, aby si lidi klepali na čelo o 200m dál, čehož bych ostatně s tímhle výkonem a bez subbooferu nedosáhl.

vse v pratelskem rozhovoru.utahne.kamos ma nejaky autoradio.asi 4x60w.vepredu 2vyskace,ve dverich prednich 2x100w,vzadu v plate ma 2x100w a subwofer,to nevim,jakou wataz,ale ma v prumeru 23cm a to ma v jedne bedne dva takove,kufr total plnej.kdyz tam da na radiu 20%z 50% a jedou veschny,tak to ze me trese vnitrnosti.to delaji ty kolace vzadu.nastartuje normalne i po hodinovem poslechu bez zap.mot.utahne to.nic neprska bez zesiku.nelzu

No co chceš s platem. Původní odstraníš a uděláš nový z pevné desky, vhodná je OSB, do toho vyřízneš díry, povrchově upravíš dle gusta, vsadíš repráky, vsadíš plato do auta, pevně uchytíš. Prostě řemesná práce.
Pokud tam máš plech, vhodně ho vyřízneš, vsadíš repráky, případně vypodložíš po obvodu, aby tam nebyly mezery. Opět řemeslná práce.
Pak už jen natáhnout dráty od repráků do rádia. Opět rukama. Vlastníma, nebo cizíma za vhodný revanš.