Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak dat repraky do auta,do tapecu,když tam není díra?

ahoj,tak potřebuju udělat díru do tapecu kufru nejsou tam,koupil jsem nové repraky a chci je tam dat.nevím ale jak. Teda mám představu. Prostě udělat díru dat repraky zasroubovat připojit na rádio a papa,ale cim a musim neco dodrzet?samozrejme chci kvalitni hudbu.je to klasickej tapec .s nářadím to není špatný.ale třeba takový nůžky na plech nemám,ty by byly i dobrý,ale nemám.nějakej nápad? Jakou mám udělat díru,když repraky mají 16.5 cm?díky auto mercedes benz 124

Mno, vpravo a vlevo mášmísta dost,Jen bych měl obavu z klapání toho víka lékárničky při hudbě DUC DUC. :-)
Lékárničku bych klidně hodil zatím do kufru, stejně tak, jak ji vozíme skoro všichni.Teď stačí odstrojit to pomyslný plato a nabídnout pohled pod něj......