Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LPG felicie v kombiku, adekvatni cena ...?

Zdravim.

Rozhodl jsem se pro koupi plynove felicie v kombiku, ale protoze nemam predstavu co je jeste slusna cena za 12-15 let starou feldu tak ybch potreboval poradit... v inzeratech se ceny pohybuji od 10-50tisic, ja bych si predstavoval neco slusneho zhruba v polovine toho rozmezi.
do oka mi padl treba tento inzerat
http://auto.bazos.cz/inzerat/17536135/Felicia-komb i-na-LPG.php

Jak velky rozdil pri jizde bude u 1,3( pochopil jsem ze jsou dve verze-44kw bez posilovace rizeni a 50kw s posilovacem) a 1,6 55kw? Ma cenu honit ten objem nahoru, nebo klidne sahnout po te silnejsi 1,3?

diky za odpovedi

Já Felicii na LPG mám a vím jak to bohužel rezne, jinak jsem s ní ale spokojen, jen kdyby ta karoserie nerezla. Takže bych doporučil spíš starou Fabii nebo starou Octavii a předělat na LPG. Těm alespoň nerezne karoserie.