Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LPG felicie v kombiku, adekvatni cena ...?

Zdravim.

Rozhodl jsem se pro koupi plynove felicie v kombiku, ale protoze nemam predstavu co je jeste slusna cena za 12-15 let starou feldu tak ybch potreboval poradit... v inzeratech se ceny pohybuji od 10-50tisic, ja bych si predstavoval neco slusneho zhruba v polovine toho rozmezi.
do oka mi padl treba tento inzerat
http://auto.bazos.cz/inzerat/17536135/Felicia-komb i-na-LPG.php

Jak velky rozdil pri jizde bude u 1,3( pochopil jsem ze jsou dve verze-44kw bez posilovace rizeni a 50kw s posilovacem) a 1,6 55kw? Ma cenu honit ten objem nahoru, nebo klidne sahnout po te silnejsi 1,3?

diky za odpovedi

To jste me moc nepotesili :) ja prave ted prodavam mondeo a chci jen nejaky priblizovadlo, vicemene na popojizdeni po Praze, idealne kombik, protoze porad prevazim hromady kramu a ten plyn jsem mel kdysi ve facku a bylo to co se vsech oheldu tyce to nejlevnejsi auto na provoz co jsme kdy mel... :) tak jsem myslel, ze felda by mi mohla poskytnout neco podobnyho... na pohodli si moc nepotrpim, dlouhy cesty s tim moc neuziju, vzhled je taky vedlejsi, jen od toho cekam ze to bude relativne spolehlivy vozitko.. a hlavne teda stojej fakt malo, nevim jaky jiny auto do 30 tisic poridit aby splnilo moje pozadavky, vic do toho moc cpat nechci protoze v Praze je to an silnici masarina a furt me nekdo otukava..

Na ty feldy je taky hromada dilu a spoustu veci si na tom clovek muze udelat sam... nebo myslite, ze lepsi varianta v pripade feldy by byla bez plynu a ten si tam nechat namontovat dodatecne?

Před rokem a půl to u nás stálo okolo 16,50Kč, jak vyletěl benzín nahoru, tak plyn šel o ty dvě koruny taky. Benzín teď trochu klesnul, ale jen jediná stanice (naštěstí ta místní) slevnila o 0,30Kč, ostatní to drží nahoře. Za ty vaše Plzeňský ceny bych si pískal trochu víc, ale i tak jezdím lacino vůči benzínu. I když vůči vašim cenám přeplácím asi 140Kč na nádrž.

Já Felicii na LPG mám a vím jak to bohužel rezne, jinak jsem s ní ale spokojen, jen kdyby ta karoserie nerezla. Takže bych doporučil spíš starou Fabii nebo starou Octavii a předělat na LPG. Těm alespoň nerezne karoserie.