Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepřilnavé pánve - Teflon nebo keramika?

Zdravím

Asi 1,5 roku používám pánve od teskomy, ale i přes používání dřevěných míchadel se povrch porušuje. Tak bych rád koupil nějakou 32cm pánev, ale potřeboval bych poradit, jaký povrch je skutečně kvalitní a jaké jsou výhody i nevýhody teflonu a keramiky. Pokud má někdo tip na nějakou osvědčenou pánev, tak budu za každý návrh rád.

My jsme doma na drahý pánvičky rezignovali. Jednou za dva roky koupíme tři teflonový pávničky i Ikey za 30Kč/ks a až se poškrábou, jdou do kontyšu. Za tu cenu vydrží opravdu dost. A smaží se na nich výborně.
Nevýhoda je, že tam mají jen ty menší, kam se vlezou sotva dva krajíce chleba vedle sebe, takže k tomu máme ještě jednu velkou pánev, ta je teda od Tescomy, ale žádná sláva to není, tochu se zkroutila, takže dno už není plochý a navíc je nějak nevyvážená - držátko je trochu těžký, takže prázdná se lehce naklání a olej steče na jednu stranu.