Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čeština do přístroje

Zdravím místní specialisty.Měl bych asi trošku zvláštní dotaz.Mám přístroj (detektor kovu) a je v něm angličtina.Bylo by hodně složité nebo nemožné naučit tento stroj česky?Ještě dodám,že výrobce ho dodává i s němčinou a nevím jestli ještě z dalším jazykem.

No jak pro koho. Jazykové úpravy textov sa robili ešte na 8-bitoch.
Nebola dostupná nijaká dokumentácia, proste hrubé porušovanie autorských práv, rovno na pokutu $ 500 tis. ...:-D

Hodne záleži na spôsobe uložení textov.

Ak sú v kode uložené bez ďalších "fígľov" je to pomerne jednoduché. Nahradia sa prekladom, zvyčajne nesmú byť dlhšie ako pôvodné, prípadne je potreba zachovať dlžku reťazca zápisom medzier, neplatí to vždy.

Drobný alebo aj veľký problém môže vyvstať u kontrolných súčtov, nevedno ako sa prístroj správa pri modifikácii obsahu. Vyskúšať uvidí sa.

Ako samozrejmosť je bohužiaľ potreba software a hardware na programovanie použitej pamäte, prípadne aj na odpájkovanie z DPS, ak pamäť nie je v pätici.

Domácich kutilov co by týmto disponovali moc nie je. No pracovísk je dosť. Pomerne hodne sa ešte týmito archaickými postupmi programujú rúzne ústredne elektronických zabezpečovacích systémov. Proste chip sa musí fyzicky vybrať, premazať a znovu naprogramovať. Primitívne, účinné a bezpečné. Na diaľku zabezpečovací system nikto nehackne.

Už to píšu po xté...nic k věci,ale pindat se musí.Proč to tu neustále zasí...e?Jsi rádce,tak se podle toho chovej!!!!Nerozumím tomu jak tady dostáváte ty funkce?Naprosto nekorektní,neznalí věci,konfliktní.Silně pochybuji,že víš co to znamená aniž by jsi se mrknul do Wikipedie na rozbor a vysvětlení toho co jsi napsal.

Hlavně že ty ses tam musel mrknout, jinak bys nemachroval s Wikipedií. Kdybych nevěděl, co to znamená, tak to nepíšu. Kdybych to ani neznal, tak to ani na Wikipedii nenajdu.
A status rádce je pouze status, žádná fukce. Ale pro tebe je to rudá hadra na býka. Je to poradna zdarma, tak si to přeber. Poradím, když to má význam, poradím, když chci. A napíšu si taky když chci a co chci. Je to tu pro všechny.
Když tě serou naše reakce, proč sám reaguješ?

Protože se máš chovat jako člověk a ne jako de..l.Vcelku je mi jedno co tu slintáš za blbosti,ale je prostě pravdou,že neustále reješ a vyvoláváš hádky.Měl by to někdo s vyšším IQ (včetně dětí předškolního věku) než je to tvoje korigovat.Dlabu na tebe.Píšeš,že je to tu pro všechny?Tak se tu podle toho chovej k lidem co se chtějí něco dovědět.Už několikrát jsi se tu hádal a nakonec jsi běžel za adminem a brečel jak malé děcko a žádal omezení vstupu pro toho druhého ve sporu.U mě jsi jen zamindrákovanej chudák co se tu realizuje.Tak si to užij.Je mi to pumpička...:-)

Možná by sis mohl přečíst svoje žvásty a poznáš, že se hodí i na tebe - hádáš se, reješ, dokonce nepokrytě urážíš ostatní.

nakonec jsi běžel za adminem

Dokaž to. Obvinit je snadný, to umí i malý děcko. Klidně bych tak mohl tvrdit, že tvoje bába je dikobraz.

Dlabu na tebe.
Je mi to pumpička...

Nedlabeš a není. Jinak bys dál netlačil hromady plků, abys pocitově vyšel jako vítěz.

Samozrejme ze nie.
Ten kto tvrdi, ze vsetka zver pred motorkou hromadne uteka na nej nikdy po lese nejazdil (alebo je to blb...alebo polovnik).
Stalo sa mi, ze srnka odbehla az po chvilke ked sa zastavilo a chcel som ju odfotit. Ak su srny daleko (velmi daleko), tak na motorku a inu techniku zvysoka seru.
Predstava, ze pri prelete helikoptery sa cela hora poserie a ked niekde prejde motorka, medved za najblizsim stromom bude bezat do nory kde sa rozplace, je trochu, eh...

Ten kto tvrdi somariny o akychsi "jamach" po detektoristoch nikdy nemal v ruke detektor (alebo je to blb...alebo nejaky pamiatkar).
Klasicky clovek s obycajnym lacnym detektorom (ktory uz tak stoji dost moc) ma v zemi dosah ktory sa da pocitat jedine na centimetre. Po vykopani mince, ktora bola 5/10 cisel pod zemou zostane v zemi diera asi ako ked sa vysere pes, ktoru navyse kazdy normalny detektorista po sebe zahrabe! Samozrejme ak vykope tank tak v zemi ostane nebezpecna diera, to jo. Po uspesnej vyprave ma amater v batuzku akorat tak 5 nabojnic z druhej svetovej a kus roztaveneho cinu ktory nazve striebrom aby sa citil lepsie. Narod vytrvalo place za ukradnutym kusom historie a detektorista zarobi pol miliona.

Kdysi jsem se něčím takovým bavil. Někdy je to brnkačka, někdy makačka na bednu, někdy zcela nemožné. Ale asi by to chtělo sem dát co nejvíc informací - odkaz na stránky kde se to nabízí, fotky jak to vypadá rozebrané (pokud se to dá rozebrat aniž by se to zničilo), atd. Ale to už nebude pro mne, momentálně nemám vercajk kterým bych se v tom mohl šťourat.