Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaka tv?

dobry vecer
chci si koupit televizi a proto zadam o par rad pri vyberu.chtel bych neco do 11-13 tis..chctel bych poradit co nejlepsi variantu,zda led tv,3d nebo co vse si za tu castku muzu dovolit,zda sezenu neco s tim internetem v tv uz a tak..dekuji mnohokrat za rady a tipy...

Na 3D se vykašli. Tedy, pokud nechceš v nejbližší budoucnosti vidět svého očního lékaře. Je to jen taková pitomá móda, za pár let po tom nikdo ani nevzdechne.
LCD je vhodná, pokud chceš při sledování televize šetřit proud, na koukání to moc není.
Pokud se chceš dívat na televizi, kup si PLASMU!

Vezmi peníze, zajdi do obchodu, kup si nějakou LCD LED bez internetu. Dostaneš tak nejlepší výkon - cena, bezproblémové připojení k notebooku nebo PC. By to bylo Full HD a nějaká rozumná značka. Samsung, LG, Philips. U Sony platíš za značku.nebo připlati pár drobných a SAMSUNG UE40D5000, PHILIPS 40PFL6626H.

Ono je taky důležité, jaký zdroj signálu máte.
Pozemní vysílání DVB-T, nějaká místní kabelovka - analog nebo DVB-C?
Podle vaší IP jste možná z Prahy u UPC. Ti by mohli dodávat DVB-C, takže bych šel tím směrem a koupil přijímač s tímto tunerem.
Podle toho, co jsem zahlédl u našich zákazníků, bych doporučil něco od Samsungů, SONY nebo Panasoniců. Philips raději ne, nemáme s ním dobré zkušenosti.
A jestli plazmu nebo LCD..., taky záleží, jakou velikost chcete a na jakou vzdálenost se chcete koukat.
(Jsem pracovníkem jedné menší kabelovky, mým oborem je ale internet a sám doma ani TV nemám. Přesto nějaké praktické zkušenosti s TV mám.)

Tak proč doporučujete pro UPC televizi s DVB-C, když UPC dodává modem zdarma.U nových televizí klidně 127 ze 3 metrů. Sony - platíš hodně za značku. Já ji mám, ale neřeším finance a klidně bych šel do Samsungu. Analog už nejede nikde. LCD je výborné pro spojení s PC, hrami.
Jinak dnes platí - Značka neznačka, všechno jedna sr.čka.
Opíral bych se o záruku a při prodeji o subjektivní pocit při dívání. Při prezentaci požadujte televizní signál a ne z Blu-raye a uvědomte si, že na prodejně bývají napálené barvy naplno, aby byl obraz v daných podmínkách hezký.

Tak proč doporučujete pro UPC televizi s DVB-C, když UPC dodává modem zdarma.

No jo, ale proč mít doma novou TV a ovladač od ní je pak dobrej jen na zapínání a vypínání, protože od UPC dostaneš jejich krám, takže zase dva ovladače jako pro starý televize, který neumí DVB-T.

Protože televize je OBRAZ. Zvuk a ostatní fičury si dořešíš a jsi li limitovaný finančně, pak preferuju obraz. A co se ovládačů týče, tak stejně máš doma ovladač od televize, ovladač od AV zesilovače, ovladač od zesilovače pro subwoofer, ovládač od přehrávače disků, ovládač od světel v pokoji a zvonek na manželku, aby ti včas donesla z kuchyně pivo. Tak co řešíš jeden ovládač navíc?:-D

Právě ten ovladač navíc řeším. V současné době mám k TV ovladače 3. TV samotná, AV reciver a settopbox. A musím jak debil zapínat všechny tři věci, když chcu čučet na bednu. Takže když se zbavím ovladače od STB a budu mít jen televizní, budu rád.
Já si totiž letos chci taky nechat zapojit UPC a snad ještě letos koupím novou TV a rád bych, aby uměla DVB-C, to je moje podmínka. Tchyně má přijímač od UPC a k tomu velkou plazmovou TV. A všechny fičury TV jdou do prdele, protože to jde přes ten UPC krám, kterej už má na ovladači smazaný tlačítka, takže ani není vidět co mačkáš.

Mám také UPC a vyřešil jsem to před časem novou tevizi - je Samsung DVT a DVC. Koupil jsem si k tomu kartu (tušim Lica, maj www), která je spárovaná s UPC cca 3000 Kč ( 1300 vratná záloha) a setobox jsem věnoval do dětského pokoje a využívám jen na druhou TV. Ovladač na TV mám tedy jen jeden a TV běží OK v - i programy v HD. Honza

http://tenke-led-televize.elektromedia.cz/samsung- ue40d5500#popis-produktu Tohle ti dopotučím,a budeš spokojenej.Nebo něco na stejném základě. Pokud jsi opravdu na UPC,nepotřebuješ jejich pitomej STB,ale kartu strčíš rovnou do Tv. Vše na jeden ovladač,a obraz jako fotka. Na 3D kašli,žádná tv tak stejně nevysílá,a než začne,budeš kupovat další televizi. Pak to můžeš řešit. A na film ve 3D je lepší biograf. Podsvícení LED,rozlišení FULL HD,a nemůžeš šlápnout vedle. Přeju šťastnou volbu.

Jsou to všeobecné info a model si stejně budeš muset vybrat sám. Osobně bych bral velkou LED televizi, full HD, HDMI, USB, čtečka pamětových karet se taky hodí, na internet v tv bych se vybodl a 3D bych taky nebral.To mi příjde jako zbytečnost. Docela se mi líbí PANASONIC TX-L37E3E, ale klidně mi tuhle vyvraťte :)
Šťastný nákup a hezké koukání :)