Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaka tv?

dobry vecer
chci si koupit televizi a proto zadam o par rad pri vyberu.chtel bych neco do 11-13 tis..chctel bych poradit co nejlepsi variantu,zda led tv,3d nebo co vse si za tu castku muzu dovolit,zda sezenu neco s tim internetem v tv uz a tak..dekuji mnohokrat za rady a tipy...

Jsou to všeobecné info a model si stejně budeš muset vybrat sám. Osobně bych bral velkou LED televizi, full HD, HDMI, USB, čtečka pamětových karet se taky hodí, na internet v tv bych se vybodl a 3D bych taky nebral.To mi příjde jako zbytečnost. Docela se mi líbí PANASONIC TX-L37E3E, ale klidně mi tuhle vyvraťte :)
Šťastný nákup a hezké koukání :)