Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypálit dehet z komína

Na netu jsem se dočetl, že kominíci to nějak dělají, ale neznám způsob jak na to jít. Víte někdo jak bezpečně vypálit nános dehtu v komíně? Mám komín cca 12m vysoký, vyvložkovaný keramickými vložkami, výrobce Jevíčko, průměr 20cm.

Sak normalne sa vylezie hore, naleje sa do komina zmes nafty s benzinom, najlepsie kus rozprasit, nech pekne pokryje steny rury a zo spodu sa to odpali. Komin potom zmizne a nie je uz problem s dechtovanim :D

A teraz vazne, je to uplne blaznovstvo, vypalovat doma svojpomocne komin. Dobry sposob ako si narobit problemi financne a aj trestnopravne.