Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosakuje komín

Ahoj dnes jsem si všiml ,že do ložnice cca 2 metry od země se udělal flek průměr 10 cm a je cítit po kouři.Komín je používán kotlem nevíte čím to může být??Děkuji
Popřípadě co s tím.

Malá teplota splodin,topte a hlavně roztápějte naplno,než se vrátí teplá voda zpět.Já toto řešil letos.Nátěry nepomohou-nejrychlejší- nejlevnější zbourat, zní to hrozně,ale nejlevnější.Já mám bohužel vše nosné,takže i vyspárováno+ 7 vstev a vyvloškováno. Zdravím Aleš

Vložka tomu pomůže, je to standardní řešení. Nový komín se oplatí obvykle v případě, že by bylo nutné komín frézovat. Ostatně, nechtě si udělat nabídku na vyvložkování a na nový komín. Nezapomeňte, že takové vyvložkování komínu je otázka jednoho dne. Zbourání a stavba rozhodně ne. Nemluvě o bordelu který vznikne. Cena bude asi 2x.

Jasně děkuji moc komín bourat nebudu dělali jsme celkovou rekonstrukci vnitřku omítky stropy a podlahy jen ne komín frézovat se asi nebude muset průměr komínu uvnitř je cca 25 krát 25 cm kolem vložky se ten prostor čím vyplní?

Tak nitro barvu jsem nesehnal v drogerii mi řekli ,že se prodávat nesmí či o koupil jsem syntetiku a dnes dělám nátěr číslo 4 a pořád mi vykukují milimetrové dírky už jen asi 50 tak ještě tak 3 vrstvy a snad to bude jen mne sajímá jak to zamaskuju :-)