Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosakuje komín

Ahoj dnes jsem si všiml ,že do ložnice cca 2 metry od země se udělal flek průměr 10 cm a je cítit po kouři.Komín je používán kotlem nevíte čím to může být??Děkuji
Popřípadě co s tím.

Tak nitro barvu jsem nesehnal v drogerii mi řekli ,že se prodávat nesmí či o koupil jsem syntetiku a dnes dělám nátěr číslo 4 a pořád mi vykukují milimetrové dírky už jen asi 50 tak ještě tak 3 vrstvy a snad to bude jen mne sajímá jak to zamaskuju :-)