Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou značku krbové vložky?

Dobrý den,

Chtěl bych se Vás zeptat, jakou značku krbových kamen by jste mi mohly doporučit. Dostal jsem nabídku, že dobrá značka je ABX, ale ty mají krbové vložky s výměníkem jen v šamotu a to se mi nelíbí. Rád bych chtěl litinové. Pak jsem taky slyšel o značce HAAS A SOHN ale ty mají zase vložky šíleně drahé a hlavně tam nemají mé kilowatty. Potřebuji max 8kw do vody a 7Kw vzduch. MAX 15KW. Pomalu hledám po netu a našel jsem i jiné značky. Ale vůbec s tím nemám žádné zkušenosti. Tak bych byl rád, kdyby mí z Vás mohl někdo poradit. Děkuji

Již třetí sezonu používánm vložku s výměníkem Weber. Výkon 9Kw. není jediný problém. Spotřeba RD 150M2 Nízkoenergetická stavba 6M3/rok. teplota v domě 23-25 °C. Jsem naprosto spokojen, ale ten kdo tvrdí, že je to naprosto bez nepořádku, tak nemluví pravdu, I při používání vysavače popela atd....se prostě prachu neubráníte, ale není to zase žádná tragedie. mohu doporučit.