Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sporák na propan změna trysek na zemní plyn

Dobrý den,

potřebuji radu. Mám starý sporák s el troubou a plyn. hořáky. Bohužel sporák je na bombu. Potřebuji poradit ohledně výměny trysek, abych sporák mohl použít v bytě se zavedeným plynem od RWE. Kolik stojí nové trysky, lze to udělat po domácku? Celou tuto rošádu dělám pouze kvůli té el. troubě. Díky za rady

Navíc po výměně ti to plynař musí seřídit, aby to zbytečně moc nežralo, ale zase aby to kapku hřálo, tohle bych si svépomocí nelajsnul, i když jde jen o tvar a barvu plamenu, bez zkušeností nene.plyn je plyn - bumbum.