Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zlikvidovat sršně?

Prosím o radu se SRŠNI. Již 3rokem se mi usídlují vně dřevěné chatky a ani kupované spreje je nevymítí nadobro.Už jsem zkusila vše a stále nic. Od hasičů jsem se dozvěděla že mi pomoci nesmí, neb jsou na červené listině,ale já bych ráda i s malím synkem na zahrádce občas přespala či grilovala. Děkuji moc za případné rady.

Změna předmětu, původně: SRŠNI (host)

Pokud to není nad oknem, nebo nad vchodem, tak bych se pokusil být tolerantní, a ignoroval bych je - věřte, že je to malá daň za to, že vás bude obtěžovat POUZE bzukot sršní. A ač alergik, po vosách a sršních se neoháním - párkrát si "čichnou", a odletí jinam, a pokud je nedráždím prudkým pohybem, tak se mi nestalo, že by zaútočili…