Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hřejí se přední kotouče, Peugeot 306

zdravím, nedavno jsem měl auto v servisu kde mi měnili čep.. zdálo se že je vše ok ale cca po měsíci se hřejí přední kotouče a docela dost.. po cca 20 najetých km je problém na nich udržet ruku..
měnil jsem pneu a tim sem na to přišel..
auto je i línější a když se s kolem točí tak nejde lehce..
tuší někdo v čem je problém, případně kolik bude stát oprava?
je to stejné na obou stranách..
Díky za odpovědi..

Netuším, co je Peugeot, navím, zda má ložiska, nevím zda má jeden, dva nebo 4 brzdové válečky. Reagoval jsem pouze na symptomy jež byly uvedeny a platí to obecně. Přesto radím uvolnit brzdové kotouče a vyzkoušet, zda se kola točí volně bez dření a skřípotu, čímž se vyloučí závada ložiskového setu, třeba opotřebení, zadření, zcizení ložisek v servise atd ;-)

Modlím se za Vás. Sousedovi haproval motor. Vypadalo to na lambda sondu. Zajel s Fordem do Dankaru a tam mu řekli, že to musí na test za 1960,- (ale je to včetně DPH) a pokud se potvrdí že je to sonda tak mu za sedmičku dají novou. S hrůzou utekl, zašli jsme do Kelly, koupili za 1600,- sondu. Dal jsem mu ji do auta a už se viděl s flaškou Fernetu. Řekl tak dík a Fernet jsem si koupil od zlosti sám.
Tak ať dopadnete líp.:-D