Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hřejí se přední kotouče, Peugeot 306

zdravím, nedavno jsem měl auto v servisu kde mi měnili čep.. zdálo se že je vše ok ale cca po měsíci se hřejí přední kotouče a docela dost.. po cca 20 najetých km je problém na nich udržet ruku..
měnil jsem pneu a tim sem na to přišel..
auto je i línější a když se s kolem točí tak nejde lehce..
tuší někdo v čem je problém, případně kolik bude stát oprava?
je to stejné na obou stranách..
Díky za odpovědi..

Modlím se za Vás. Sousedovi haproval motor. Vypadalo to na lambda sondu. Zajel s Fordem do Dankaru a tam mu řekli, že to musí na test za 1960,- (ale je to včetně DPH) a pokud se potvrdí že je to sonda tak mu za sedmičku dají novou. S hrůzou utekl, zašli jsme do Kelly, koupili za 1600,- sondu. Dal jsem mu ji do auta a už se viděl s flaškou Fernetu. Řekl tak dík a Fernet jsem si koupil od zlosti sám.
Tak ať dopadnete líp.:-D