Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakým šroubem mohu sešroubovat dřevotřískové desky ?

Věděl by někdo poradit, nejlépe prosím pěkně s www odkazem, jakým šroubem mohu sešroubovat dřevotřískové desky ? Nechci je spojovat kolíčky, protože nejsem až zas tak zručný a když jsem to zkoušel, nikdy jsem se přesně netrefil tak, aby mi oba díly pasovali do sebe. A nevím, zda mohu použít obyčejné delší šrouby do dřeva ? Pokud by snad k tomu sloužily nějaké specielní šrouby, budu rád za tip jaké to jsou. Děkuji

Buď nejsem pokrokovej, anebo jsem kapánek možná zabržděnej, nicméně k té větě z Kamaráda do deště "Můj kuchař dává do zaječí paštiky mandle" ...
, já jsem to nestih ani v tom filmu co to jako znamená ? On mu pak řekl "To ti tak žeru..", takže mandle se do zaječí paštiky asi nedávaj ? Ale poenta toho v tom filmu mi dodnes uniká. Co tim jako chtěli říct ? Že jeden druhýho tahá za nos ?